Klambritega juuksepikenduste plussid ja miinused

3041

Clip-in ehk klambritega juuksepikenduste abil on võimalik juuksed tihedamaks, kohevamaks ja säravamaks muuta ning paljud naised kasutavad seda võimalust hea meelega. Selle asemel, et lasta pikendused salongis oma juuste külge õmmelda, on kõige kiirem ja lihtsam kasutada klambritega juuksepikendusi.

Klambritega juuksepikenduste plussid

Ribadena oma juuste külge õmmeldud pikendused peavad küll kauem vastu, aga klambritega kinnitatud pikendusi on märksa mugavam kasutada. Klambritega juuksepikenduste kinnitamisega tuleb igaüks toime ning puudub vajadus selleks juuksuri juures eraldi raha välja käia.

Neid on hea näiteks vahetult enne pidulikule kohtamisele minemist juustesse lisada ja koju jõudes jälle eemaldada. Korralikult kinnitatuna – vahetult oma juuste alla – on pea võimatu aru saada, et tegu on pikendustega.

Klambritega juuksepikenduste miinused

Klambriga pikendusi on tõepoolest kerge oma juustesse kinnitada, aga teisest küljest on neid lihtne ka kogemata välja tõmmata. Kui juuksed peaksid millegi taha kinni jääma ja juuksepikendused selle tulemusena välja tiritakse, võivad need päris juukseid kaasa haarata ja peanaha kohati lausa paljaks jätta.

Halvasti kinnitatud juuksepikendused hakkavad kõrvaltvaatajatele lihtsamini silma. Paraku ei sobi klambritega kinnitatavad juuksepikendused lühemate juustega inimestele. Kui inimese enda juuksed pole piisavalt pikad, et klambreid korralikult ära varjata, on pikendused kõigile näha.

Kui soovid kindla peale minna ning professionaali juures aega kinni panna, siis mine http://www.beautyfy.ee/ ning otsi endale sobiv aeg ning salong ning saad kinnitada broneeringu reaalajas.