Unenägude seletaja aitab sul enda unenäod lahti mõtestada

3723

Kui sina oled selline, kes tihti pärast unenägude nägemist mõtleb, mida nähtud ilmutis võib tähendada, kuid ei oska asjale seletust leida, siis õnneks on selleks loodud abivahendid.

Näite sinuhoroskoop.ee kodulehelt leiab unenägude seletaja mis seletab iga sinu une lahti. Ainuke, mis sa tegema pead, on sisestama sinna otsingusse märksõna ning programm teeb kogu töö sinu eest ära ning leab vajaliku seletuse.

Unenägude seletaja põhimõtted

Erinevatel unenägudel on erinev tähendus ning tihtipeale on unenäod seotud meie päris eluga. Need võivad olla põhjustatud teiste inimeste, loomade või asjade poolt, millega elus tihti kokku puutume,

Seega esmalt tuleks unenägude seletamise juures meelde tuletada, mis täpsemalt sinu unes kajastus ning milline oli selle stsenaarium.

Tähtis pole mitte ainult asjad ning olevused, keda unes nägid, vaid ka see mis kujul, vormis ning tegumoel nad end ilmutasud.

Millised unenäod esinevad inimestel kõige enam?

Tagaajamine

Üheks tavalisemaks unenäoks on näiteks see, et miski ajab sind taga. Põnevus ning emotsioonid, mida see uni meile pakub on nii tugevad, et mäletama tavaliselt nähtut väga hästi.

Vesi

Vesi ilmutab end meie unenägudes väga tihti. See, milline  vesi sinu unes esineb, on väga tähtis selle lahti mõtestamisel. Ürita meelde tuletada, kas see oli selge, sogane, puhas ning mis värvi ta olla võis.

Transpordivahendid

Üheks enimlevinumaks unenäo vormiks on ka erinevad sõidukid. Olgu selleks siis auto, rong, ratas või lennuk – kõik nad esinevad meie unenägudes pärist tihti.

See võib olla seotud meie hirmuga teatud sõiduviisi ees või mõne muu asjaga.

Unenägude seletaja aitab sul ka siin asjas selgusele jõuda.

Inimesed

On siililegi selge, et erinevad inimesed esinevad meie unenägudes üpriski tihti. Enamjaolt on need ikka need, kellega igapäevaselt kokku puutume või kelle peale mõelnud oleme.

Surm

Surm käib meiega läbi elu kaasas ning nii ka unenägude puhul on surm üks enimlevinumaks unenäo teemaks. Tavaliselt näeme, et keegi meie lähedastest sureb või pole harv ka enda surma unenäos kohata.

Need olid enimlevinumad unenäod, millele tihtipeale inimesed selgitust otsivad. Loodetavasti leiad üleval pool mainitud seletajast vastused endi küsimustele.