5 Spordiennustus Nippi, et saada paremaks panustajaks

3261
spordiennustus

Spordiennustus strateegia välja arendamine on kasumlikuks panustajaks saamise teel ülitähtis. See võib alguses üliraskeks osutuda, kuid nii mõningad spordiennustus eksperdid on tõestanud, et tänu põhjalikule kodutööle ning distsipliinile suudavad nad pikas perspektiivis kasumit näidata. Loe edasi ning saad teada 5 nippi, et saada paremaks spordiennustajaks. Kui sa oled täielik alustaja. Siis soovitame sul lugeda spordipanus.ee õpetust algajale spordiennustajale.

Esimene Spordiennustus Nipp – Ära lase emotsioonidel enda üle võimust võtta

Paljud panustajad teevad oma panuseid, põhinedes kõhutunde või emotsionaalse kiindumise põhjal, kuid tegelikult peaksid keskenduma hoopiski numbritele ning otsima väärtust.

Kui sinu sõber soovitab sulle “sajandi panust”, siis tee ennem põhjalik kodutöö ning panusta ainult siis kui oled selles 100% kindel. Ära mitte kunagi panusta rohkem kui sinu rahakassa lubab.

Teine Nipp – Keskendu ühele meeskonnale või spetsiifilisele spordile

Mõtle sellele kui oma spordiennustus nišši leidmisele. Vali sport mis sulle kõige rohkem meeldib ning millest kõige rohkem tead. Tee põhjalik uuring ning proovi koostada strateegia, et oma teadmised realiseerida. Otsi oma teadmistele kinnitust ning loe, mida teised panustajad sinu leitud väärtuse kohta arvata võivad. Kindlasti võrdle ka oma tulemusi teistega, et teada saada, kas sinu kasumimarginaal on hea või mitte.

Kui keskendud Inglismaa Kõrgliiga mängudele, siis pead nägema kõvasti vaeva ning välja nuputama, milliseid panuseid tahaksid teha. Tõenäoliselt peaksid keskenduma ka ühele panustamise liinile. Võib-olla näiteks nurgalöökide arvule.

Kolmas Nipp – Leia parim koefitsent

Kihlveokontorite koefitsendid on erinevad. Kindlasti uuri, mida erinevad Eestis opereerivad spordiennustus portaalid pakuvad ning vali parim hind. Nii näitad pikas perspektiivis kõige rohkem kasumit.

Neljas Nipp – Eelista outsaiderit

Inimestele meeldib tavaliselt panustada favoriitide peale. Kellele ei meeldiks rohkem võita kui kaotada? Seal juures, aga jääb tähelepanuta fakt, et tihti leiame väärtust just outsaiderite peale panustades. Vali meeskond, kes on näiteks 4 või 5 mängu kaotanud, kuid vaata ka statistikat. Otsi selline, mis on omanud ülimalt palju ebaõnne, et kaotused teenitud on. Näiteks nad on teinud 20 lööki väravale, kuid pole suutnud skoorida. Sel juhul on kindlasti tegemist ebaõnne, mitte kehva mänguga.

Viies Nipp – Unusta suured võidud

Spordiennustus pole 100 meetri jooks. Sa ei saa 1 panusega rikkaks. Keskendu pikale perspektiivile ning heade panuste tegemisele. Nii on sul lootus ka pikas perspektiivis võitjaks jääda. Ära kindlasti panusta rohkem kui oled valmis kaotama!.

Nippidest ei piisanud? siis leiab häid juhendeid ka näiteks bettingexpert lehelt.