MM Valikturniiril ootavad ees tõelised põnevuslahingud

1284
jalgpalli mm 2018 kvalifikatsiooniturniir

2018 suve suurima spordipeo, jalgpalli mm 2018, alguseni on Jalgpalli MM-i alguseni on jäänud alla 10 kuu ning lahing kvalifikatsioonikohtade pärast on intensiivistumas.
Kõige kindlamalt võivad ennast hetkel tunda Poola, Saksamaa ja Belgia, kes on hetkel kõige lähedamal kindlustamaks endale finaalturniiri piletid.

A alagrupp
Pärast üllatuskaotust Rootsile võõrsil, mängib Prantsusmaa kaks järjestikkust kohtumist kodus Hollandi ning Luksenburgi vastu. Rootsi kohtub võõrsil Bulgaaria ning Valgevenega. Tasub kindlasti ära märkida, et seni valikturniiril suhteliselt ilmetut mängu näidanud Holland, püsib neist kõigest 3 punkti kaugusel.

B alagrupp
B grupis on välja kujunenud kahe hobuse võidujooks. Teist kohta hoidvat Portugali eristab kolmandal kohal olevast Ungarist tervelt 8 punkti. Sveits, kes on Saksaamaa kõrval ainuke riik, kes pole veel punkte kaotanud, jätkab alagrupi juhtimist ning loodavad oma 3 punktilist edu Cristiano Ronaldo poolt juhitava Portugali ees hoida. Mängud Andorra ja Läti vastu ei tohiks neile eriliseks raskuseks olla.

C alagrupp
Kuue järjestikkuse võidu ning 27 löödud väravaga sakslased tunduvad olema peatatatud ning koht jalgpalli mm 2018 alagruppide loosimisel peaks põhimõtteliselt lukus olema. Viimane eksam enne suurt turniiri on siiski ees kuna neid on ees ootamas mängud Tšehhi ning Norra vstu.

Täpsema jalgpalli mm 2018 ajakava leiad siit.