Mida teha kui on igav – häid ideid igavuse peletamiseks

8796
mida teha kui on igav
Mida teha kui on igav?

Kui tihti sa endalt seda küsimust küsid? Pole hullu, selles artiklis anname sulle ideid mida igavuse korral ette võtta. Asju mida teha on palju, tuleb lihtsalt oma pea tööle panna ning kasutada natukene oma kujutlusvõimet. Lõbusaid asju mida kodus või mujal ette võtta on lõpmatult. Toome siin nimekirjas välja mõned ideed mida teha kui on igav.

1. Korralda maskeraad

Selleks, et kostüüme kanda või ennast maskeerida ei pea olema alati mardipäev, kadripäev või Halloween. Seda on tavalisel õhtul samuti lõbus harrastada. Korralda õhtu või õhtusöök kus külalised peavad panema selga kostüümi kas siis mingisugusel teemal või võid anda külalistele ka vabad käed. Korralda mänge ning küll sa näed, teil saab lõbus olema.

2. Pea maha üks tore siseruumi piknik

Pikniku pidamiseks ei pea alati ilus ilm olema ning see ei pea tingimata õues  toimuma. Piknikut saab väga edukalt pidada ka siseruumides. Aseta tekk põrandale ning söögiasjad samuti ning kutsu pere kokku, sest perega veedetud aeg on alati tore aeg. Jälgi seda printsiipi ning küsimus “mida teha kui on igav?” kummitab sind aina vähem.

3. Õpi kuidas teha küünemaalinguid

Küüntemaalingud on hetkel väga populaarsed. Igalpool võib näha inimesi üliilusate ning eriliste küüntega. Vähesed aga teavad, et selleks ei pea alati roppu moodi raha maksma. Küünemaalingud võib ka ise kodus ära teha. See on vaja lihtsalt endale selgeks teha. Võta natuke aega, otsi internetist õpetusi ning leiad, et ise küüni maalida on igati mõnus ning ka kasulik viis aega viita.

4. Istuta seemnetest taimi
taimede istutamine

Taimede kasvatamine ning nende kasvamise jälgimine on väga rahustav ning eneseteostuslik tegevus. Selleks pead tegema natukene uurimistööd, et missugune taim, milliseid tingimusi vajab ning võidki pihta hakata. Keskmisel seemnel läheb mullast välja sirgumiseks aega umbes 3-15 nädalat, kuid igavuse peletad juba taime istutamis tegevusega.

5. Mängi lauamänge

Lauamängud on suurepärane viis igavuse peletamiseks. Maailmas on praeguseks juba nii palju lauamänge, et nende seast õige välja valimine on juba suureks tegevuse pakkujaks. Mine lähimasse lauamängupoodi, vali välja selline mis sind intrigeerib ning seejärel hakka mängima. Parimateks lauamängudeks on sellised kus pead teiste inimestega suhtlema ning lisaks igavuse peletamisele, saad ka sotsiaalselt aega veeta.

Loodame, et meie nimekiri asjadest mida teha kui on igav andis sulle natukenegi inspiratsiooni ning loodame, et tänu sellele saad oma igavusest võitu. Veel lahedaid ideid leiad lifehack lehelt.