Pulmakingitused – viis omapärast ideed

5088

Pulmakingid on mõeldud äsja abiellunud paarile. Mõne pasliku kingi leidmine pole ilmselt teab kui keeruline, ent paraku kipuvad pulmakingid olema igavad ja üheülbalised. Värske abielupaari jaoks kingi otsimine peaks olema huvitav, aga monogrammiga saunalinad, käsimikser või kaardi vahele poetatud rahatähed pole just kõige originaalsemad ja loomingulisemad ideed. Pulmakingid ei pea kõigi jaoks sama asja tähendama. Nad võivad olla täiesti isikupärased ja eriimelised. Ideede kogumiseks on mõistagi abi sellest, kui paari üsna hästi tunda. Järgnevalt on toodud mõned huvitavad ideed omapärasteks pulmakinkideks.

Puhkusereis

Teisisõnu on jutt mesinädalate korraldamisest ja kinnimaksmisest. Olenevalt rahalistest võimalustest võib tegu olla nii lõõgastava nädalavahetuse kui pikema reisiga. Enamasti annavad ka pruudi ja peiu vanemad oma panuse või maksavad paari reisi ise kinni ja saadavad nad kusagile sooja päikese alla. Igal juhul tuleb puhkusereis valida selline, mis paarile sobiks. Kui neile meeldivad näiteks vanad ajaloolised majad ja mõisad, võiks neile korraldada vastava ekskursiooni koos ööbimisega. Kui tegu on aga ekstreemspordi huvilistega, võib nende jaoks planeerida hoopis lumelauatamise, sukeldumise, rulatamisega või muuga täidetud nädalavahetuse. Valikuid on piiramatult.

Universaalpuldid

Aeg-ajalt telekapuldi üle jagelemine käib kooselu juurde. Sellal kui mees vaataks parema meelega näiteks spordisündmusi või põnevusfilmi, langeb naine valik ehk hoopis teiselt kanalilt tuleva romantilise filmi või sisekujundussaate kasuks. Seetõttu võiks värskele paarile kummalegi oma puldi kinkida ja need vastavalt kaunistada. Temake saab näiteks roosaks võõbatud ja kivikestega ehitud puldi ning kaasa seevastu hõbedase või lemmik jalgpallimeeskonna logoga puldi. Mõlemad tuleb muidugi ühe ja sama teleka jaoks seadistada, et kingitus ikka asja ette läheks.

Uus söögielamus

Ebatavalise pulmakingi tegemine ei pea tähendama ekstreemsetesse veidrustesse laskumist. Eelkõige tuleb arvestada ka kingisaajate iseloomu ja maitsega. Huvitav idee on näiteks kinkekaart mõnda restorani, mida paarike omaalgatuslikult tõenäoliselt ei külastaks. Selleks võib otsida nii mõne temaatilise söögikoha kui eksklusiivsema paiga, mis võimaldab korraldada õhtusöögi kahele. Ainukesed piirangud seab eelarve.

Lõbustuspark

Paljude inimeste jaoks on lõbustuspargi külastamine midagi erilist ja ühel või teisel kujul leidub sobivaid lõbustusasutusi üle terve maailma. Tuleb hoolega ringi vaadata ning maad kuulata. Võib-olla leidub sobiv lõbustuspargi kandidaat lausa lähiümbruses. Iseenesest on ju vahva idee saata värske abielupaar kahekesi päevaks või paariks end unustama ja lihtsalt lõbutsema. Enamasti kipuvad pulmakingid oma loomult pigem igavad ning ennekõike praktilisemat laadi olema. Selle kõrval on lõbustuspark sootuks originaalsem.

Erilised paarikeste kingid

Internetis on mitmeid e-poode, kus müüakse just paarikestele mõeldud humoorikaid kingitusi. Valikus on nii kroonid „kuningale“ ja „kuningannale“ kui reguleeritava suurusega teemantsõrmused.