Milline libesti on kõige parem?

3572

Milline libesti on kõige parem? Inimesed, kes kasutavad libestit, tunnevad seksist suuremat mõnu. Libesti hõlbustab penetratsiooni ja muudab lustimise – koos leludega või ilma – märksa nauditavamaks. See on kõige lihtsam ja odavam moodus iga seksuaalne kogemus mugavamaks ja naudinguküllasemaks muuta.

Isegi kui tunned, et su keha saab ilma täiendava abitagi kenasti hakkama, võid sa enda teadmata ilma jääda lausa uskumatutest lisanaudingutest – enam kui 70% naistest naudivad seksi rohkem koos libestiga.

See õpetus siin ongi mõeldud selleks, et aidata sul leida endale sobivaim abivahend mis taheks olukorraks, olgu tegu siis lihtsa veepõhise libestiga või hoopis maitsestatud või silikoonlibestiga põnevamate katsetuste jaoks.

Milleks libestit kasutatakse?

Libestid võivad sisaldada mitmesuguseid erinevaid koostisaineid ja olla erineva konsistentsiga. Parim viis leida enda jaoks sobivaim toode on mõelda sellele, milleks sa seda kasutada sooviksid.

Ma tahan libestit …

Proovi …

vaginaalse vahekorra jaoks veepõhist libestit, silikoonlibestit
sekslelude jaoks veepõhist libestit, silikoonlibestit (ära kasuta koos silikoonist mänguasjadega)
masturbeerimiseks (meestele) masturbeerimiseks mõeldud libestit, veepõhist libestit, silikoonlibestit (ära kasuta koos silikoonist mänguasjadega)
anaalse vahekorra jaoks anaalseksiks mõeldud libestit, silikoonlibestit
anaalseksiks mõeldud lelude jaoks anaalseksiks mõeldud libestit, silikoonlibestit (ära kasuta koos silikoonist mänguasjadega)
naise naudingu suurendamiseks orgasmi soodustavat libestit, soojendavat ja jahtutavat libestit
mehe naudingu suurendamiseks soojendavat ja jahtutavat libestit
tuimestamiseks tundlikkust vähendavat spreid ja kreemi

Milline libesti on kõige parem?

Kui oled selgusele jõudnud, milleks libestit kasutada soovid, siis heida pilk meie tootesoovitustele, kus on luubi all nii parimad universaalkasutuseks kui ka uute tundmuste saamiseks ja niisama katsetamiseks sobivad libestid.

Parim universaalseks kasutamiseks sobiv libesti: veepõhine libesti

veebaasil libesti

Kui sul on võimalus valida ainult üks libesti, siis peaks see kindlasti olema veepõhine, näiteks see veebaasil libesti (9,90 €). See kerge ja loomulikuna tunduva koostisega libesti sobib ideaalselt nii vahekorra kui seksmänguasjade juurde.

Veepõhised libestid ei määri linasid, ei sega mehaaniliste rasestumisvastaste vahendite kasutamist (eelkõige naiste kondoomid) ega – ja see on iseäranis oluline – kahjusta su armastatud vibraatori pealispinda.

Ainukeseks miinuses on see, et kauakestva vallatlemise puhul võib libestit kuluda üsna suures koguses, kuna see kuivab üsna kergesti ja imendub naha sisse. Õnneks on Lubido libesti pakendatud piisavalt suurde – 50 milliliitrisesse pakendisse.

Vaata veel veepõhiseid libesteid.

Kõige kestvam libesti: silikoonlibesti

silikoonlibestiSilikoonipõhised libestid nagu toyjoy silikoonlibesti (10,90 €), ühendavad endas õlipõhiste libestite erutava siidisuse ja veepõhiste libesite kaitsvad omadused.

Silikoonlibestid on enamasti pisut kallimast hinnaklassist, aga tänu kauakestvale libedusele ei pea seda pidevalt juurde lisama ja seetõttu kulub silikoonlibestit suure tõenäosusega vähem kui näiteks veepõhist libestit. Silikoonlibesti on ka veekindel, muutes isegi duši all või vannis seksimise libedamaks.

Silikoon ei kahjusta kondoome, aga pea meeles, et silikoonlibestit ei tohi kasutada koos silikoonist seksleludega.

Parim oraalseksi jaoks: maitsestatud libesti

maitsestatud libestiMaitsestatud libestid sobivad suurepäraselt oraalseksi jaoks. See muudab eelmängu lõbusaks ja maitsvaks. Meie kõige menukamad maitsestatud libestid on erinevate puuvilja- ja
värskendavate maitsetega. Selle maitsestatud libesti (16,00€) teeb eriliseks just nende eksklusiivne ning hea maitse. Maitsevalikusse kuuluvad näiteks: maasikas, vaarikas, piparmünt ja Pina Colada. Mmmm, isuäratav!

Maitsestatud libestid sobivad niisama hästi ka tavapärase vahekorra juurde, ega pea sugugi jääma ainult erinevate oraalsete hellituste pärusmaale.

Parim libesti anaalseksi jaoks: Libesti anaalse vahekorra jaoks

libesti anaalseks kasutamiseksAnaalseksiks mõeldud libestid on tavapärasest märksa paksema konsistentsiga. Tihedam geel aitab kaitsta päraku õrna nahka ja peale selle on mitmed libestid ka niisutava toimega. Anaalseks kasutamiseks tuleb libestit kanda nii pärakupiirkonda kui mänguasjadele või partnerile. See võib küll penetratsioonini jõudmise alguses keerulisemaks teha, aga pärast seda on lisalibedus vägagi teretulnud.

Libesti anaalseks kasutamiseks (13,90€) ja Mister B Relax anaalseks kasutamiseks (19,90 €) kuuluvad mõlemad paljude klientide lemmikute hulka ning pakuvad mõlemad kestvamat libestust, et vältida vigastusi ja pakkuda suuremat naudingut.

Parim libesti uute tundmuste jaoks: Soojendav ja jahutav libesti(kreem)

soojendav libesti ja kreemSoojendavate ja jahutavate libestite kasutamine on muutumas üha populaarsemaks viisiks, kuidas lihtsalt ja lõbusalt voodiellu pisut särtsu lisada. Tegu on veepõhiste libestitega, mis sisaldavad erilisi koostisaineid, mis tunduvad nahal kas soojad või jahedad ja reageerivad hõõrumisele ja pealepuhumisele. Saadaval on mitmesuguseid stimuleerivaid libesteid ja geele, mis on mõeldud naudingu ja iha suurendamiseks ja naiste orgasmi intensiivistamiseks.

Särtsu lisavaid stimuleerivad libestid sobivad nii eneserahuldamiseks kui partneriga katsetamiseks. Soovitame soojendavat libestit (24,90€).

Korduma kippuvad küsimused libestite kohta

Kas libesteid võib kasutada koos kondoomiga?

Jah, üldjuhul küll. Kõik veepõhised libestid, silikoonlibestid ja maitsestatud libestid sobivad igal juhul koos kondoomiga kasutamiseks. Ainsaks erandiks on õlipõhised libestid, mis võivad lateksist kondoomi hapramaks ja kergemini purunevamaks muuta. Näiteks meestele masturbeerimiseks mõeldud libestid on sageli just õlipõhised. Meie toodetel on alati täpsustatud, kui valitud libestit ei soovitata kasutada koos kondoomiga, nii et tutvuge enne ostmist kindlasti pakendil oleva infoga.

Mis on siidlibesti?

Mõningaid libesteid, näiteks Liquid Silki libestit nimetatakse siid- või hübriidlibestiteks. Need on segu veepõhisest ja silikoonlibestist, kus silikooni sisaldus on siiski piisavalt väike, et sobida kasutamiseks koos silikoonleludega. Hübriidlibestid tagavad üldjuhul kestvama libestuse kui veepõhised libestid.

Kas kookosõli sobib libestiks?

Jah, ehkki seda ei tohiks kasutada koos kondoomide ja teatud mänguasjadega. Soovitatav oleks siiski eelistada pakendatud libestit, mida on vastavalt testitud ja mis on spetsiaalselt mõeldud intiimseks kasutuseks. Veel infot looduslike libestite kasutamise kohta.

Kas ma võib kasutada libestit koos seksleludega?

Veepõhiseid libesteid võib kasutada kõikide mänguasjadega. Silikoonlibestid ei sobi kasutamiseks koos silikoonist lelude või matkivate mänguasjadega (näiteks Fleshlight vagiinad), sest libestis sisalduv silikoon võib mänguasja pealispinda kahjustada.

Soovid libesti kõrvale ka vibraatorit? Siis loe siit kuidas peaks vibraatori valimine käima.