Kuidas suudelda

8525
kuidas suudelda

Kuidas suudelda partneri ees häbisse jäämata

Suudlemine võib olla alguses paljudele raske ja kuigi miski ei saa sind selleks täielikult ette valmistada, üritame siin lahti seletada mõned põhilisemad reeglid kuidas suudelda ning mida kindlasti teha ei tohiks.

Kõigepealt sissejuhatuseks üks video:

Enne suudlust

“Sissejuhatus suudlus” võib tegelikult olla kõige keerulisem samm. Selgeks tegemine kas su partner on suudluseks valmis või mitte on omaette teadus.

Kui täheldad järgnevast loetelust ühte või mitut indikaatorit, siis on suur tõenäosus, et su kaaslane mõtleb sinuga suudlemisest.

 • Tema silmad muutuvad “pehmeks ning raskeks”
 • Püsiv silmside Sinu ning Tema vahel
 • Kaaslase pea on veidike kaldu
 • Ta hammustab või limpsib meelalt huuli
 • Kaaslane otsib sinuga füüsilist kontakti. Näiteks silitab su kätt, puudutab su õlga või jalga
 • Vestlus katkeb, kuid silmside jääb
 • Lisaks mõnele eeltoodavale punktidele Ta naeratab sulle

Selleks, et anda partnerile märku oma valmisolekust suudluseks, võid proovida järgmiseid nippe:

 • Pehmenda oma pilku lõdvestades lihaseid silmade ümber
 • Naerata tihti
 • Saavuta tihti silmside ning hoia seda natukene kauem kui tavaliselt
 • Leia viise, et õrnalt oma kaaslast puudutada

Kui sulle tundub, et märgid on olemas, kuid sa pole siiski kindel, siis võid alati ka partnerilt küsida, kas ta soovib sinuga suudelda või mitte. See võib muidugi natukene meeleolu rikkuda, kuid siiski parem piinlikust hetkest, mis võib juhtuda kui üritad kaaslast vastu tema soovi suudelda.

Kui oled situatsiooni piisavalt kaalunud ning jõudnud arusaamal, et suudlus on õige tegu, siis jälgi oma instinkte ning ja kasuta järgmist loetelu umbkaudse juhisena:

 • Saavuta füüsiline kontakt pannes oma käed partneri kehale. Kuhu oma käed asetad, sõltub teievahelisest dünaamikast. Võid pehmelt silitada tema nägu, kaela või õlgu. Ole oma puudutustega hell. Hoia eemale “strateegilistest” kohtadest, sest sa ei taha jätta muljet, et mõtled millestki muust kui temaga suudlemisest.
 • Nüüd saavuta silmside ning hoia seda.

Kui kummardud ettepoole, siis kalluta natuke oma keha ning pead, et suudlemine oleks mugavam. Sellega hoiad ära ninade kokkupõrkamise.

 • Ürita ennetada oma partneri ettepoolekummardamise kiirust ning ürita talle poolel teel vastu tulla.

Olles niikaugele jõudnud, võid juba päris kindel olla, et suudlus saab teoks. Muidugi juhul kui sa pole olukorda täiesti valesti lugenud.

Kuidas suudelda – Harjuta suudlust kodus

 1. Oled suudlusele eelnevas faasis mida kirjeldasime esimesel sammul. Sinu pea on kallutatud, su silmad on pehmed ning võib-olla on ka füüsiline kontakt saavutatud. Võid oma silmad sulgeda, kuid ei pea. Kui oled närvis, siis pigem sule oma silmad, et peita hirmu oma silmis.
 2. Kui oled ennast ette kallutamas, siis tee kiiresti oma huuled märjaks kui nad seda juba pole. Hakka vaikselt oma pead kallutama ning ära unusta ka partnerit hellalt silitada.
 3. Saavuta kontakt kaaslase huultega. Kui see on Teie esimene suudlus, siis ära pikalt suudlema jää, vaid tagane õrnalt umbes pärast 5 sekundit. Kui tahaksid, aga edasi suudelda, siis saad alati jälle uuesti alustada. Ära unusta suudluse ajal hingata. Et suudlus lõpetada hakka vaikselt huultega partneri omadele survet avaldama ning samal ajal lase oma huulte lihased lõdvaks. Nüüd on suudlus lõppenud ning oleks hea mõte anda partnerile natukene hingamisruumi. Informatiivseid pilte vaata siit.
 4. Liiguta oma pea natukene tagasi. Võid veel silmi natukene kinni hoida kuni jõuad tagasi normaalsesse asendisse.
 5. Suudlus ongi lõpetatud. Võite nüüd uuesti proovida, või rääkida mis just juhtus.

Kui tegevus toimub juba koos kaaslasega, siis ürita vähem mõelda selle peale kuidas suudelda, vaid lase oma instinktidel ennast juhatafa.

Kui soovid veel lisainfot selle kohta kuidas suudelda tüdrukut esimest korda, võid vaadata siia.

Kuigi ettevalmistus on kindlasti abiks, siis proovi siiski suudluse ajal mitte liialt üle mõelda kuidas suudelda ning ürita lihtsalt oma insitnktide ning tunnetega kaasa minna.