Tutvustus

Mis on Juhendaja.ee?

Juhendaja.ee on internetikeskkond mis on mõeldud asjalikele ja tublidele inimestele, kellele meeldib asju ise valmistada ning oma oskusi teistele jagada.

Me kutsume inimesi üles, valmistama erinevaid eluks vajalikke esemeid ise, käepärastest vahenditest. Asju ise tehes hoiame kokku nii raha kui ka looduslikke ressursse. Miks osta poest midagi neli korda kallimalt kui suudame sama asja ise valmis meisterdada? Juhendaja.ee loodab pakkuda lisaväärtust keskkonnale – tarbides vähem ning taaskasutada rohkem.

Milliseid õpetusi jagada? Alates käsitööst kuni kodulehe valmistamiseni välja. Juhendid ei pea olema ainult käega katsutavatest asjadest. Oodatud on nii suured projektid uutest leiutistest kui ka kõige lihtsamad retseptid maitsvatest toitudest.

Jaga oma projekti teistega ning saad teada, et andmise rõõm on suurim rõõm!

Kuna veebikeskkonna valdkonnaks on isetegemine ja teiste õpetamine, siis on meie logo sümboliks valitud öökull, kuna teda seostatakse teadmiste, kooli ja õppimisega. Karakteri üldmulje on optimistlik ja rõõmus ning sobib igas vanuses isetegijale.

Alates 2017. aastast kutsume inimese üles lisama ka igasuguseid toodete ning teenuste arvustusi. Seda saab teha ülimalt lihtsalt kasutades üleval paremal asuvat rohelist nuppu.