Vibraatorid – Leia Parim Mõnuallikas

427
vibraatorid

Otsid vibraatorit, aga pole kindel, kuidas meie vibraatorite kategoorias orienteeruda? Eri suuruse, kujunduse ja funktsiooniga vibraatorite valik võib esimese lelu valimisel liialt kirju tunduda. Selleks panime kokku juhendi, et näidata, kuidas vahet teha butterfly-tüüpi (liblik)vibraatoritel ja kuulvibraatoritel ning aidata sul leida parim vibraator nii eneserahuldamiseks kui vahekorra nauditavamaks muutmiseks.

Kuulvibraatorid

Neid miniatuurseid lelusid valitakse kõige sagedamini esimesteks vibraatoriteks ja need sobivad suurepäraselt ka paaridele kasutamiseks. Kuulvibraatorid on ehitatud täpsust silmas pidades – nende nimetus tulenebki kuulile sarnanevast kujundusest. Kuulvibraatorite suurus jääb enamasti 5-7,5 cm piiresse, mistõttu tuleb nendes kasutada väiksemaid LR44 patareisid või N patareisid. Samas aga on saadaval ka taaslaetavaid tooteid nagu näiteks  Fifty Shades of Grey We Ame to Pleasure vibraator. Kuulvibraatorid on ideaalsed kaaslased naistele, kes soovivad eneserahuldamise või vahekorra ajal otsest kliitori stimulatsiooni kogeda. Tänu väikestele mõõtmetele ei pea sa pelgama, et vibraator vahekorra ajal kasutades kummalegi partnerile ette jääks.

Alustuseks soovitame: Flower Power vibrakuuli (29,90€)

Butterfly-tüüpi (liblik)vibraatorid

Seda tüüpi mänguasju nimetatakse ka kantavateks vibraatoriteks – neid kantakse nagu aluspesu, et pakkuda kliitorile hands-free stimulatsiooni.Butterfly- ehk liblikvibraatorite nimetus tuleb stimuleeriva elemendi kujust, mis meenutab tiivad laiali sirutanud liblikat. Mõnel butterfly-vibraatoril on lisaks veel seespidist stimulatsiooni pakkuv kehaosa. Butterfly-vibraatorid sobivad nii eneserahuldamiseks kui ka vahekorra ajal kasutamiseks.

Alustuseks soovitame: Butterfly Baby (32,90€)

Klassikalised vibraatorid

Tegu on diskreetsete peenisekujuliste vibraatoritega. Klassikalised vibraatorid on mõeldud eelkõige seespidiseks kasutamiseks, aga nendega võib ka kliitorit stimuleerida. Seda tüüpi vibraatoreid reklaamiti alguses massaživahenditena, mis pidid aitama leevendada erinevaid valusid. Klassikalised vibraatorid on hea viis katsetada seespidiselt stimuleerivaid lelusid. Need on üldjuhul üsna taskukohased ja erinevate kiirusseadete ja pöörlemisfunktsioonidega.

Alustuseks soovitame: Jungle Bunny Jelly (29,90€)

Vibraatorid kliitori stimuleerimiseks

Nagu nimetus ütleb, on seda tüüpi vibraatorid mõeldud ennekõike kliitori stimuleerimiseks. Nende sekslelude kujundus on loodud vahetut klitoraalset kontakti silmas pidades, varieerudes lihtsatest ümara otsaga vibraatoritest kuni kausjate ja kliitorit tervenisti katvate leludeni. Kliitori stimuleerimiseks mõeldud vibraatorid on üldjuhul suuremad kui kuulvibraatorid. Nende sees kasutatakse suuremaid patareisid ja võimsamaid mootoreid. Need sobivad hästi ka suurema piirkonna hellitamiseks.

Alustuseks soovitame: Satisfier Pro Penguin (79,90€)

Kahe otsaga vibraatorid

Ilmselt oled kuulnud kahe osaga dildodest – siin on aga kahe otsaga vibraator. Nende kahe otsaga mänguasjade sees on vibreeriv mootor või spetsiaalne koht vibreeriva kuulikese sisestamiseks, mis mänguasja värisema ja võbelema paneb. Kahe otsaga vibraatorid tõestavad, et kaks pead on parem kui üks, sõltumata sellest, kas otsustad lelu kasutada mitmekesi või üksinda lõbutsemiseks.

Alustuseks soovitame: Nibble+ (119,00€)

Eriti vaiksed vibraatorid

Sssshhhh! Need on meie kõige vaiksemad vibraatorid. Diskreetsus on kahtlemata oluline, kui elad koos korterikaaslase, vanemate või lastega. Kui otsid suurimat ja kõige vähem lärmakamat naudinguallikat, siis uuri meie eriti vaiksete vibraatorite valikut.

Alustuseks soovitame: Front Row laetav vibraator (89,90€)

Sõrmevibraatorid

Need mänguasjad on mõeldud ümber sõrme libistamiseks, et saaksid ise oma naudingu peremees olla. Sõrmevibraatorid on tavaliselt spetsiaalse ümbrisega varustatud väikesed kuulvibraatorid, mida saab kanda nagu sõrmust või niisama näpu otsa lükata. Vahekorra ajal võid vibraatorit kanda nii sina ise kui ka su partner. Libestit kasutades on sõrme külge kinnituva vibraatoriga märksa hõlpsam kliitorit hellitada kui kuulvibraatoriga.

Alustuseks soovitame: Lady finger sõrmevibraator (7,90€)

G-punkti vibraatorid

Need kõvera otsaga vibraatorid on mõeldud tupe kõige tundlikuma osa ehk G-punkti seespidiseks stimuleerimiseks. G-punkti vibraatorid on enamasti ülespoole kaardu ja suurema peaosaga, et keha sees olevale mõnupunktile maksimaalset survet avaldada. G-punkti seostatakse niinimetatud naiste ejakulatsooniga (squirting). See teeb G-punkti vibraatoritest populaarsed sekslelud selleks puhuks, kui soovitakse voodis midagi uut proovida.

Alustuseks soovitame: Luksuslikku Tide vibraatorit(49,90€)

Elastilisest kummist vibraatorid

Need paindlikud ja järeleandlikud vibraatorid on valmistatud klassikalisest elastilisest sekslelude materjalist. Elastilisest kummist vibraatoreid on kerge puhastada ja need on sageli erksavärvilistes toonides (tavaliselt roosad). Kumm on vastupidav ja seda on kerge vormida. Ühtlasi on see odavam kui muud seksmänguasjade valmistamiseks kasutatavad matejalid, nii et elastilisest kummist vibraatorid maksavad üldjuhul märksa vähem kui muud lelud.

Alustuseks soovitame: Jungle Bunny Jelly vibraator (29,90€)

Luksusvibraatorid

Kui otsid parimast parimat nii kasutatud tehnoloogia kui materjalide osas, siis leiad sobiva toote meie luksusvibraatorite valikust. Need kvaliteetsed mänguajad on nii peale vaadates kui käega katsudes lihtsalt imelised. Üldjuhul valitakse luksusvibraatoreid odavamate toodete väljavahetamisel. Niisiis, kui pidid oma eelmise ustava vibraatoriga hüvasti jätma ja otsid nüüd uut ja paremat, siis vali kõige paremate ja kvaliteetsemate lelude seast. Luksusvibraatorid on mõeldud kauem vastu pidama kui odavamad tooted ja suurem osa neist on taaslaetavad (vähem lisakulu patareidele).

Alustuseks soovitame: Lelo Elise 2 (175,00€)

Magic Wand vibraatorid

Magic Wand vibraatoreid müüdi alguses selja- ja kaelavalusid leevendavate seadetena, aga siis ilmnes, et need sobivad imehästi ka kliitori stimuleerimiseks. See avastus kergitas Magic Wand vibraatorite müüginumbrid lakke. Need on ühed kõige tugevama vibratsiooniga seksmänguasjad, mis turul saadaval. Magic Wand vibraatoritel on suur käepide, mille otsas on suur pehmemast materjalist otsik koos võimsa mootoriga. Algselt oli tegu vooluvõrku ühendatava tootega, mille kasutamiseks pidi alati pistikupesa läheduses olema. Tänapäeval toodetakse neid ka juhtmevabas versioonis koos aku või C patareidega.

Alustuseks soovitame: L`Original Body Wand (89,90€)

Masseerivad vibraatorid

Masseeriva funktsiooniga vibraatorid on ideaalsed lõõgastava ja erootilise massaaži tegemiseks. Erilise, närviotsakesi stimuleeriva tekstuuriga kaetud vibraatorid leevendavad valutavaid kohti ning samas ka erutavad sinu kõige tundlikumaid piirkondi.

Alustuseks soovitame: Lelo Smart Wand Medium laetav vibraator (139,00€)

Minivibraatorid

Pisikesed ja sensuaalsed minivibraatorid sobivad väga hästi esimesteks vibraatorikatsetusteks. Väike, aga läbimõeldud kujundus võimaldab minivibraatoreid kasutada uskumatult täpseks stimuleerimiseks, mistõttu need on iseäranis head kliitori hellitamiseks ja kergemaks penetratsiooniks.

Alustuseks soovitame: Le Reve Femme minivibraator (39,90€)

Rabbit-vibraatorid

See on mänguasi, mis sobib kõigile ja kõigeks. Rabbit- tüüpi vibraatoreid valmistatakse kõikvõimalikes eri stiilides, aga neid kõiki ühendab üks omadus – kliitori stimuleerimiseks mõeldud osa vibraatori kehaosa küljes ehk võimalus üheaegselt nii klitoraalset kui vaginaalset naudingut kogeda. Mõnedel rabbit-vibraatoritel on kehaosas eriline pöörleva või tõukuva funktsiooniga mootor, mis paneb vibraatori otsa kas ringi pöörlema, küljelt küljele liikuma või ülespoole tõukuma, et paremini vahekorda imiteerida. Nii ei pea vibraatorit eraldi liigutama ja pole muret, et kontakt kliitoriga võib kaduda.

Alustuseks soovitame: Dream 7 rabbit-vibraator (69,90€)

Realistlikud dildo-vibraatorid

Realistliku välimusega seksmänguasjad jäljendavad anatoomiliselt mehe peenist. Pärast jäljendi võtmist valatakse mänguasi koos mootoriga vormi, andes tulemuseks päris peenist meenutava vibreeriva mänguasja. Sedalaadi lelusid on saadaval eri suurustes, alates keskmistest kui ülisuurteni.

Alustuseks soovitame: Lovehoney Lifelike 6 Inch vibraator (29,95€)

Laetavad vibraatorid

Juhtmega ja taaslaetavad vibraatorid on võimsamad ja peavad kauem vastu, kui ühekordse kasutusega patareidel töötavad lelud. Kuna selliste vibraatoritega ei kaasne vajadust pidevalt uusi patareisid osta, on need pikemas perspektiivis isegi odavamad.

Alustuseks soovitame: We-Vibe 4 Plus vibraator kliitori ja G-punkti stimuleerimiseks (139,93€)

Kaugjuhitavad puldiga vibraatorid

Kui juhtmega seksmänguasjad pole sinu maitse järgi või kui sa soovid oma vallatustega pisut avalikumas ruumis tegeleda, siis proovi kaugjuhitavaid vibraatoreid. Valida on vibreerivate püksikute, aluspesu sisse mahtuvate vibreerivate kuulikeste ja tuppe käivate vibreerivate mõnumunade vahel. Säti valitud seadeldis (või mitu) õige koha peale ja anna pult oma partneri kätte, et õhtu eriliselt meeldejäävaks muuta.

Alustuseks soovitame: Lovehoney 10 Function Dream kaugjuhitav mõnumuna (34,94€)

Silikoonist vibraatorid

Silikoon on vastupidavuse, realistlikkuse ja hügieenilisuse poolest üks kvaliteetsemaid materjale sekslelude valmistamiseks ning seetõttu on silikoonist lelud ka mõnevõrra kallimad. Mitmekülgsed, kuju hoidvad, ilma iseäraliku lõhna ja maitseta ning kergesti puhastatavad silikoonist vibraatorid on organismi seisukohast täiesti ohutud. Silikoon hoiab hästi soojust ja tundub katsudes realistlikum.

Alustuseks soovitame: Lovehoney Flash Silicone USB-laetav vibraator kliitori stimuleerimiseks (39,94€)

Vibreerivad mõnumunad

Need tuppe käivad väiksed lelud meenutavad suuruselt ja kujult Kegeli harjutusteks kasutatavaid munakesi, ainult et raskuste asemel peidavad nad endas vibreerivat mootorit. Mõned mõnumunad töötavad juhtmega puldiga, teised kaugjuhitava puldiga, võimaldades ka avalikumates paikades diskreetselt naudinguid kogeda. Mõnumunad on mõeldud kasutamiseks vastu G-punkti, et võiksid erinevaid vibreerimiskiiruseid ja -mustreid tunda vahetult kõige vastuvõtlikumas punktis.

Alustuseks soovitame: Lovehoney BASICS vibreeriv mõnumuna (8,95€)

Kantavad vibraatorid

Põhimõtteliselt on tegu tavaliste kantavate dildodega, millele on lisatud mootor, et kogemust mõlema poole jaoks veelgi nauditavamaks muuta. Mõnel kantaval vibraatoril on lisaots kandja rahuldamiseks.

Alustuseks soovitame: Toy Joy Strapless vibreeriv kahe otsaga dildo (39,94€)

Vibraatori komplektid

Kui sulle meeldib voodielu vaheldusrikkana hoida, siis tasub investeerida vibraatorite komplekti. Nii võid nautida mitmekordseid orgasme, ilma et peaksid tosina jagu uusi lelusid ostma. Mõned komplektid koosnevad ühest vibraatorist ja valikust erineva tekstuuriga ümbristest, millega seda kasutada, teised sisaldavad aga varreosa koos mitme eri funktsiooniga otsikuga, et saaksid katsetada eri tüüpi vibraatoreid ja kogeda iga korraga midagi uut.

Alustuseks soovitame: Lovehoney Bedtime Bullet komplekt 10 funktsiooniga mõnumuna + kuulvibraator (22,95€)

Veekindlad vibraatorid

Veekindlaid vibraatoreid võib kasutada vannis, duši all, basseinis ja mullivannis. Need on suurepärased kaaslased reisile minnes või vannitoas vallatlemiseks. Ühtlasi on neid kerge puhastada, sest veekindlaid vibraatoreid võib julgelt üleni vee alla vajutada.

Alustuseks soovitame: Lovehoney Splash veekindel rabbit-vibraator (26,95€)