Category Archives: Uncategorized

Milline libesti on kõige parem?

Milline libesti on kõige parem? Inimesed, kes kasutavad libestit, tunnevad seksist suuremat mõnu. Libesti hõlbustab penetratsiooni ja muudab lustimise – koos leludega või ilma – märksa nauditavamaks. See on kõige lihtsam ja odavam moodus iga seksuaalne kogemus mugavamaks ja naudinguküllasemaks muuta. Isegi kui tunned, et su keha saab ilma täiendava abitagi kenasti hakkama, võid sa enda teadmata ilma jääda lausa uskumatutest lisanaudingutest… Read More »

Kolm moodust taaskasutatud materjalist valgustite tegemiseks

Paljusid äraviskamisele minevaid asju saab tegelikult loovalt taaskasutada ning muuta need näiteks ainulaadseteks valgustiteks. Käsitööna valminud lampide ja laelühtrite soojas kumas on midagi tõeliselt erilist, mis lisab igasse ruumi teatavat iseloomu ning mõjub kohati kummastavalt. Õuelaternad võivad olla täpselt niisama võluvad. Taaskasutamise parim külg on muidugi see, et lahedate valguslahenduste loomiseks ei ole vaja ülemäära suuri kulutusi teha… Read More »

Tee ise jõulukinke

Õpi perekonnale ning sõpradele ise kinke tegema! Jõulud on juba ukse ees ning ilmselt oleks tagumine aeg hakata kinkide peale mõtlema, et mitte kingiralliga lootusetult hiljaks jääda. Craftsy.com õpetuste abil õpid ise tegema ilusaid asju, mis kindlasti su pereliikmetele ja sõpradele rohkem hinge lähevad, kui poest ostetud, masstootmisel valminud jubinad. Heegelda oma esimene kardigan! Õppides juurde üha uusi vajalikke… Read More »

Lapsed ja meeskondlikud spordialad: mängulust ja võiduhimu

Meeskondlike spordialadega (näiteks jalgpall) tegevate laste peale mõeldes kerkivad silme ette mõned stereotüüpsed kujutluspildid – treeneri laps, kes saab alati tipuründaja kohal mängida, väljaku ääres targutavad ja kommenteerivad lapsevanemad, alatised varumehed, kes vahest viimastel mänguminutitel väljakule vahetatakse, kui võit või kaotus on juba kindel. Kõik taolised stereotüübid pole sugugi alusetud ning lapsevanema rolli ja spordiga tegelevate laste üle… Read More »

Kuidas raamatute pealt hallitust eemaldada

Vaja läheb: pehmet lappi pehme otsaga pintslit kilekotte lõhnastatud riidetükki kassiliiva söögisoodat mikrolaineahju hallitusevastast puhastusvahendit Vanadele raamatutele kogunenud hallituse saab kerge vaevaga eemaldada. Hallitusseened mõjuvad raamatutele tõepoolest laastavalt ning võivad need täiesti loetamatuks muuta. Juhendis on välja toodud hallituse eemaldamiseks vajaminevad töövahendid ja töökäik. Päikesevalgus Esimeseks sammuks on raamat lahti teha ja lehti tuulutada. Lahtise raamatu võiks umbes… Read More »