Category Archives: Meelelahutus

Vibraatori valimine

Vibraatori valimine – Kuidas leida parim vibraator? See juhend aitab hõlbustada vibraatori valimise protsessi, et leiaksid endale sobivaima toote juba esimese korraga. Vibraatori valimine ei eelda, et peaksid koheselt teadma, millist vibraatorit soetada. Aga ära muretse, selleks et saaksid selgeks, millist soovid, selle juhendi kirjutasimegi. Alustuseks katsu selgusele jõuda, kuidas sa oma uut mänguasja kasutada tahaksid. Kui otsid midagi seespidiseks stimuleerimiseks,… Read More »

Miks bitcoin`e kasutada?

Miks kasutada bitcoin’e? Bitcoin on võrdlemisi uus valuuta, mis on alles nüüd tavainimeste rahandusteadmistesse jõudmas. Paljudele jääb aga siiani arusaamatuks, miks nad üldse selle kasutamise nimel vaeva peaksid nägema. Miks kasutada bitcoin’e? Järgnevalt toome välja kümme head põhjust, miks oma aega investeerida ja selle virtuaalse valuutaga lähemalt tutvust teha. See on kiire Kui pangale esitatakse kontole sissemakse tegemiseks… Read More »

Mis on bitcoin

Mis on bitcoin? Bitcoin on digivaluuta, mis on loodud ja mida talletatakse elektrooniliselt. See ei ole kellegi kontrolli all. Erinevalt dollaritest või eurodest bitcoin‘e mitte ei trükita, vaid neid toodavad inimesed ja üha sagedamini ka ettevõtted üle kogu maailma, kes kasutavad selleks arvuteid ja matemaatilisi probleeme lahendavat tarkvara. See on krüptovaluutana tuntud rahakategooria esimene näide. Mis eristab bitcoin‘e… Read More »

Kuidas teha juhendit

Juhendit on võimalik teha kolmel viisil: lisada 1 pilt kirjeldusega, lisada samm-sammu haaval õpetus või lisada õpetusest video. Kui projektist või mingist asjast mille olete valmistanud pole piltidena protsessi jäädvustanud, siis võite lisada lihtsalt ühe pildi ja näidata mida olete teinud. Et teha head juhendit on kindlasti tähtsad hea kvaliteediga pildid. Õpetuse valmimise hetkel tehke kindlasti nii palju… Read More »

Jõuluostud säästlikult

Aasta-aastalt kasvab surve kulutada jõulude ajal üha rohkem raha. Seda eriti lastega perede puhul, sest lapsevanematel võib väga kergesti tekkida tunne, et kui nad ei kingi oma võsukestele vähemalt mõnda nende nõutud kallistest mänguasjadest, siis veavad nad oma lapsi kuidagi alt. Hea uudis on aga see, et jõulude jaoks võib paika panna eelarve. Järgnevalt mõned näpunäited, kuidas eelarvet… Read More »

Seitse võtet kuiva ja ketendava naha heaks

Üks olulisemaid asju nahahoolduse juures on piisav niisutamine. Kuiv nahk ja psoriaas on sagedased probleemid just talvisel ajal. Kuiv nahk kipub sügelema, punetama ja ketendama. Kuivuse taga on niiskuskadu naha pinda katvas õlises kaitsekihis. Kui inimorganism ei suuda kaotatud niiskust tasa teha, ongi tulemuseks kuiv ja ketendav nahk. Eelkõige on kuiv nahk talvine probleem, kuna siis on niiskustase… Read More »

Särgi voltimise laud

Leidsin kunagi internetist õpetuse, kuidas väga kiirelt saab särke kokku voltida. Jäävad täpsemalt samasuured nii, et hea ka kappi paigutada. Vaja läheb asju, mis peaks kõikides majapidamises olemas olema või kui pole, siis kuskilt ikka leiab. Ise kasutasin pesumasina karbi pappi laua tegemisel. Asjad siis mida vaja: 1) Piisavas koguses tugevat pappi. Ideaalne oleks mingist elektroonika kastist. 2)… Read More »

Näpunäiteid breketikandjatele

Kõik mis sädeleb, pole veel kuld. Paljude inimeste jaoks selleks hoopis hammaste asendit korrigeerivad breketid. Tänapäeval jõuab ortodontide vastuvõtule üha enam inimesi, kes soovivad oma hambumust parandada. Breketeid kandvatel inimestel tuleb raviperioodi jooksul oma hammaste, igemete ning muidugi breketite puhastamisele erilist tähelepanu pöörata Kindlaim viis oma hambad ja breketid terved hoida ning saada kaunis naeratus, on järgida hambaarstide… Read More »

Kuidas teha sirgjooneliselt lendavat paberlennukit.

Paberlennuki tegemine Kes meist ei sooviks teha perfektset paberlennukit. See juhend õpetab kuidas teha sirgelt ning kiiresti lendav paberlennuk. Kui suudad voltida sirgelt, siis lennuk lendab ainult otse. Vaja tegemiseks: kõigest 1 A4 leht. a) Voldi ülemine parempoolne nurk alla. b) Tee sama asja teise tipunurgaga. c) Keera paber ümber. d) Voldi paber horisontaalselt kokku nii, et paberiäär… Read More »

Läbipaistev küünelakk – 24 kasutusvõimalust

Küünelaki kasutamine on tuntud abivahend selleks, et lõpetada küünte närimine ja nii mõnigi kunagine patustaja jääb küünelakkidele hiljemgi truuks. Hoolitsetud küüned ja ilus maniküür on tõepoolest olulised, aga siinne artikkel on pühendatud kõigele muule kui küünelaki tavapärasele otstarbele. Selle asemel tuleb juttu hoopis läbipaistva küünelaki mitmekülgsetest kasutamisvõimalustest. Tegu võib küll olla kõige igavama küünelakiga, aga kuna see võib… Read More »